Дилерская сеть - Stark
STRONG, STRONGER, STARK

Список дилеров

Фильтр
Офисы

Nothing found. Try another country or specialization!

Lametal Oy

Kaskenviertäjäntie 2 73100 Lapinlahti

Maintenance machines
Agriculture machines
Construction machines

Продажа оборудования, Запасные части

info@stark.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Hyvinkää

Peltokuumolantie 4 5800 Hyvinkää

Agriculture machines
Markku Lemola

Продажа оборудования, Сервис

markku.lemola@hankkija.fi

Jari Aspelund

Продажа оборудования

jari.asbelund@hankkija.fi

Juha Varpa

Запасные части

juha.varpa@hankkija.fi

Jari Laukkanen

Продажа оборудования

jari.laukkanen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kempele

Zateliitintie 10 90440 Kempele

Agriculture machines
Arto Pesola

Продажа оборудования

arto.pesola@hankkija.fi

Esa Pulska

Продажа оборудования

esa.pulska@hankkija.fi

Mikko Ylitalo

Продажа оборудования

mikko.ylitalo@hankkija.fi

Petri Holappa

Запасные части

petri.holappa@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kokkola

Heinolankaari 10 67600 Kokkola

Agriculture machines
Kjell Hästbacka

Продажа оборудования

kjell.hastbacka@hankkija.fi

Vesa Muhonen

Продажа оборудования

vesa.muhonen@hankkija.fi

Ove Starnd

Продажа оборудования

Noudetaan tietoja. Odota muutama sekunti ja yritä sitten leikata tai kopioida haluamasi tiedot uudelleen.

Tommi Hautala

Запасные части

tommi.hautala@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kouvola

Kaitilankatu 5-7 45130 Kouvola

Agriculture machines
Seppo Purho

Продажа оборудования

seppo.purho@hankkija.fi

Kari Tervi

Продажа оборудования

kari.tervi@hankkija.fi

Janne Tervi

Запасные части

janne.tervi@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kuopio

Takojantie 3 70900 Toivala

Agriculture machines
Noudetaan tietoja. Odota muutama sekunti ja yritä sitten leikata tai kopioida haluamasi tiedot uudelleen.

Продажа оборудования

Noudetaan tietoja. Odota muutama sekunti ja yritä sitten leikata tai kopioida haluamasi tiedot uudelleen.

Jarkko Virkkunen

Продажа оборудования

jarkko.virkkunen@hankkija.fi

Juha Sivonen

Запасные части

juha.sivonen@hankkija.fi

Jouko Miettinen

Запасные части

jouko.miettinen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Seinäjoki

Rengastie 13 60120 Seinäjoki

Agriculture machines
Sebastian Lindblad

Продажа оборудования

sebastian.lindblad@hankkija.fi

Markus Järvenpää

Запасные части

markus.jarvenpaa@hankkija.fi

Peter Waxlax

Продажа оборудования

peter.waxlax@hankkija.fi

Tatu Ruotsalainen

Продажа оборудования

tatu.ruotsalainen@hankkija.fi

Janne Luoma

Продажа оборудования

janne.luoma@hankkija.fi

Juho Keskikangas

Продажа оборудования

juho.keskikangas@hankkija.fi

Ano Halla-Aho

Продажа оборудования

ano.halla-aho@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Tampere

Nuutisarantie 35 33900 Tampere

Agriculture machines
Juhani Rahkjärvi

Продажа оборудования

juhani.rahkjarvi@hankkija.fi

Jouni Uusi-Rauva

Продажа оборудования

jouni.uusi-rauva@hankkija.fi

Jukka Nirkkonen

Продажа оборудования

jukka.nirkkonen@hankkija.fi

Juha Alanko

Запасные части

juha.alanko@hankkija.fi

Teemu Luoto

Запасные части

teemu.luoto@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Turku

Jonkankatu 3 20360 Turku

Agriculture machines
Henrikki Riikonen

Продажа оборудования

henriikki.riikonen@hankkija.fi

Janne Sairanen

Запасные части

janne.sairanen@hankkija.fi

Väinö Valonen

Запасные части

vaino.valonen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Jyväskylä

Kuormaajantie 1 40320 Jyväskylä

Agriculture machines
Tuomo Salminen

Продажа оборудования

tuomo.salminen@hankkija.fi

Jussi Kananen

Продажа оборудования, Запасные части

jussi.kananen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Porvoo

Simolinintie 2 6100 Porvoo

Agriculture machines
Daniel Lindell

Продажа оборудования, Запасные части

daniel.lindell@hankkija.fi

Hankkija Oy -Lahti

Merrasjärvenkatu 2 15230 Lahti

Agriculture machines
Teppo Vettenranta

Продажа оборудования, Запасные части

teppo.vettenranta@hankkija.fi

Kalle Sipilä

Продажа оборудования, Запасные части

kalle.sipila@hankkija.fi

Hankkija Oy -Pori

Itäkeskuksenkaari 1 28130 Pori

Agriculture machines
Kari Korpela

Продажа оборудования, Запасные части

kari.korpela@hankkija.fi

Hankkija Oy -Forssa

Yrittäjänkaari 1 30420 Forssa

Agriculture machines
Ilari Lehtinen

Продажа оборудования, Запасные части

ilari.lehtinen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Salo

Myllyojankatu 13 24100 Salo

Agriculture machines
Aleksi Takku

Продажа оборудования, Запасные части

aleksi.takku@hankkija.fi

Hankkija Oy -Huittinen

Lauttakylänkatu 4 37200 Huittinen

Agriculture machines
Ismo Ylikännö

Продажа оборудования, Запасные части

ismo.ylikanno@hankkija.fi

Hankkija Oy -Loimaa

Patruunankuja 2 32200 Loimaa

Agriculture machines
Antti Ylitalo

Продажа оборудования, Запасные части

antti.ylitalo@hankkija.fi

Hankkija Oy -Savonlinna

Ensikatu 2 57210 Savonlinna

Agriculture machines
Antti Paajanen

Продажа оборудования, Запасные части

antti.paajanen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Mikkeli

Myllymäenkatu 31 53100 Lappeenranta

Agriculture machines
Mika Suutari

Продажа оборудования, Запасные части

mika.suutari@hankkija.fi

Kari Rahikainen

Продажа оборудования, Запасные части

kari.rahikainen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Nivala

Hanketie 2 85500 Nivala

Agriculture machines
Eero Korhonen

Продажа оборудования, Запасные части

eero.korhonen@hankkija.fi

Jari Palola

Продажа оборудования, Запасные части

jari.palola@hankkija.fi

Hankkija Oy -Joensuu

Kaltimontie 5 80100 Joensuu

Agriculture machines
Isto Sallinen

Продажа оборудования, Запасные части

isto.sallinen@hankkija.fi

Pekka Pesonen

Продажа оборудования, Запасные части

pekka.pesonen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Iisalmi

Ratapellonkatu 2 74120 Iisalmi

Agriculture machines
Tapio Huttunen

Продажа оборудования, Запасные части

tapio.huttunen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Keminmaa

Autoilijantie 3 94400 Keminmaa

Agriculture machines
Kauko Palojärvi

Продажа оборудования, Запасные части

kauko.palojarvi@hankkija.fi

Jarmo Koskinen

Продажа оборудования, Запасные части

jarmo.koskinen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Kajaani

Timperintie 22 87400 Kajaani

Agriculture machines
Jouko Lotvonen

Продажа оборудования, Запасные части

jouko.lotvonen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Närpiö

Tegelbruksvägen 64200 Närpiö

Agriculture machines
Sebastian Lindblad

Продажа оборудования, Запасные части

sebastian.lindblad@hankkija.fi

Hankkija Oy -Vaasa

Silmukkatie 19 65100 Vaasa

Agriculture machines
Tapani Rinta

Продажа оборудования, Запасные части

tapani.rinta@hankkija.fi

Avesco Oy -Sodankylä

Kaikutie 1 99600 Sodankylä

Construction machines
Jukka Seljänperä

Продажа оборудования, Запасные части

jukka.seljanpera@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Oulu

Moreenitie 6 90620 Oulu

Construction machines
Jukka Seljänperä

Продажа оборудования, Запасные части

jukka.seljanpera@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Raahe

Rautaruukintie 155 92100 Raahe

Construction machines
Jukka Seljänperä

Продажа оборудования, Запасные части

jukka.seljanpera@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Lempäälä

Tampereentie 445 33800 Lempäälä

Construction machines
Paavo Eskelinen

Продажа оборудования, Запасные части

paavo.eskelinen@avesco-cat.fi

Kari Uusinoka

Продажа оборудования, Запасные части

kari.uusinoka@avesco-cat.fi

Matti Laaksonen

Продажа оборудования, Запасные части

matti.laaksonen@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Lieto

Eteläkaari 10 21410 Lieto

Construction machines
Sami Kukkonen

Продажа оборудования, Запасные части

sami.kukkonen@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Vaasa

Karhunpolku 4 65520 Vaasa

Construction machines
Erik Enqvist

Продажа оборудования, Запасные части

erik.enqvist@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Vantaa

Kiitoradantie 5 1530 Vantaa

Construction machines
Tuomas Kallionpää

Продажа оборудования, Запасные части

tuomas.kallionpaa@avesco-cat.fi

Peter Bjorkman

Продажа оборудования, Запасные части

peter.bjorkman@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Toivala

Asentajankuja 4 70900 Toivala

Construction machines
Hannu Jurvelin

Продажа оборудования, Запасные части

hannu.jurvelin@avesco-cat.fi

Lännen Tractors Oy -Espoo

Minttupelto 5 2920 Espoo

Construction machines
Tuomas Ventomaa

Продажа оборудования

tuomas.ventomaa@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Kouvola

Kaupinkatu26 45130 Kouvola

Construction machines
Hannu Siukkola

Продажа оборудования

hannu.siukkola@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Loimaa

Hirvikoskentie 242 32200 Loimaa

Construction machines
Ari Keinumäki

Продажа оборудования

ari.keinumaki@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Oulu

Liitintie 17 90620 Oulu

Construction machines
Jari Järvinen

Продажа оборудования

jari.jarvinen@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Pirkkala

Valimotie 3 33960 Pirkkala

Construction machines
Ari Keinumäki

Продажа оборудования

ari.keinumaki@lannen.com

Volvo CE -Kuopio

Takojantie 13 70900 Toivala

Construction machines
Lasse Huhtanen

Продажа оборудования

lasse.huhtanen@volvo.com

Volvo CE -Pori

Korjaamokatu 1 28610 Pori

Construction machines
Pekka Oikari

Продажа оборудования

pekka.oikari@volvo.com

Volvo CE -Rovaniemi

Varikkotie 2 96100 Rovaniemi

Construction machines
Hannu Ulkuniemi

Продажа оборудования

hannu.ulkuniemi@volvo.com

Volvo CE -Vantaa

Kärkikuja 2 1740 Vantaa

Construction machines
Timo Mörsky

Продажа оборудования

timo.morsky@volvo.com

Rotator -Pirkkala

Tuottotie 4 33960 Pirkkala

Construction machines

Продажа оборудования, Запасные части

Rotarent -Vantaa

Linkokuja 6-8 1741 Vantaa

Construction machines
Ari Lepistö

Продажа оборудования, Запасные части

ari.lepisto@rotarent.fi

Realmachinery -Hamina

Mäkelänkankaantie 16 49490 Hamina

Construction machines
Riku Hietanen

Продажа оборудования, Запасные части

riku.hietanen@realmachinery.fi

Realmachinery -Tampere

Realparkinkatu 9 37570 Lempäälä

Construction machines
Toni Pakarinen

Продажа оборудования, Запасные части

toni.pakarinen@realmachinery.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Tampere

Tampereentie 444 33880 Lempäälä

Maintenance machines
Pasi Eronen

Продажа оборудования, Запасные части

pasi.eronen@wihuri.fi

Elina Pihlainen

Продажа оборудования, Запасные части

elina.pihlainen@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Mikkeli

Ketunniementie 11 50100 Mikkeli

Maintenance machines
Jukka Särkkä

Продажа оборудования, Запасные части

jukka.sarkka@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Oulu

Moreenitie 6 90630 Oulu

Maintenance machines
Mika Pulkkinen

Продажа оборудования, Запасные части

mika.pulkkinen@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Turku

Eteläkaari 10 21420 Lieto

Maintenance machines
Johan Seikola

Продажа оборудования, Запасные части

johan.seikola@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Vantaa

Pyhtäänkorventie 4 1530 Vantaa

Maintenance machines
Timo Perämäki

Продажа оборудования

timo.peramaki@wihuri.fi

Amados Markkinointi Oy

Ketunniementie 14 50130 Mikkeli

Maintenance machines
Agriculture machines
Juho Ikonen

Продажа оборудования, Запасные части

juho.ikonen@amados.fi

Konevel Oy -Iisalmi

Venakontie 4 74130 Iisalmi

Agriculture machines
Construction machines
Ari Kärkkäinen

Продажа оборудования, Запасные части

ari@konevel.fi

Konevel Oy -Tuusula

Pihasaunionkuja 6 4300 Tuusula

Agriculture machines
Construction machines
Patrik Kindstedt

Продажа оборудования, Запасные части

myynti@konevel.fi

Ojala Machine Oy

Koivistontie 193 85430 Sievi

Construction machines
Alpo Ojala

Продажа оборудования, Запасные части

alpo.ojala@ojalamachine.com

Mateko Oy -Espoo

Kartanonherrantie 4 2920 Espoo

Construction machines
Eetu Tyster

Продажа оборудования, Запасные части

eetu.tyster@mateko.fi

Tapio Lampinen

Продажа оборудования, Запасные части

tapio.lampinen@mateko.fi

Petteri Sirva

Продажа оборудования, Запасные части

petteri.sirva@mateko.fi

Mateko Oy -Mikkeli

Temmikuja 4 50170 Mikkeli

Construction machines
Tero Sihvo

Продажа оборудования, Запасные части

tero.sihvo@mateko.fi

Mateko Oy -Oulu

Takojantie 8 90410 Oulu

Construction machines
Antti Kauppi

Продажа оборудования, Запасные части

antti.kauppi@mateko.fi

Harri Leppälä

Продажа оборудования, Запасные части

harri.leppala@mateko.fi

Mateko Oy -Pirkkala

Turkkirata 31 33960 Pirkkala

Construction machines
Pekka Vuorivirta

Продажа оборудования, Запасные части

pekka.vuorivirta@mateko.fi

Anssi Rautonen

Продажа оборудования, Запасные части

anssi.rautonen@mateko.fi

Mateko Oy -Seinäjoki

Laturitie 13 60510 Hyllykallio

Construction machines
Pekka Vuorivirta

Продажа оборудования, Запасные части

pekka.vuorivirta@mateko.fi

Mateko Oy -Turku

Vakiotie 15 21420 Turku

Construction machines
Petteri Sirva

Продажа оборудования, Запасные части

petteri.sirva@mateko.fi

Wihuri Oy Witraktor- Kouvola

Kaupinkatu 28 45130 Kouvola

Agriculture machines
Heikki Ellilä

Продажа оборудования, Запасные части

heikki.ellila@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Kuopio

Asentajankuja 4 70900 Toivala

Agriculture machines
Jesse Jolkkonen

Продажа оборудования, Запасные части

jesse.jolkkonen@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Mikkeli

Ketunniementie 11 50100 Mikkeli

Agriculture machines
Jarmo Sahinjoki

Продажа оборудования, Запасные части

jarmo.sahinjoki@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Nivala

Sahantie 74 85500 Nivala

Agriculture machines
Antti Rissanen

Продажа оборудования, Запасные части

antti.rissanen@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Oulu

Moreenitie 6 90620 Oulu

Agriculture machines
Antti Rissanen

Продажа оборудования, Запасные части

antti.rissanen@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Riihimäki

Kylänraitti 5 11710 Riihimäki

Agriculture machines
Ilpo Laine

Продажа оборудования, Запасные части

ext-ilpo.laine@wihuri.fi

Toni Mattila

Продажа оборудования, Запасные части

toni.mattila@wihuri.fi

Kalle Tapola

Продажа оборудования, Запасные части

kalle.tapola@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Seinäjoki

Laturitie 12 60510 Hyllykallio

Agriculture machines
Kimmo Marttila

Продажа оборудования, Запасные части

kimmo.marttila@wihuri.fi

Tapio Rinta-Valkama

Продажа оборудования, Запасные части

tapio.rinta-valkama@wihuri.fi

Erkki Välkkilä

Продажа оборудования, Запасные части

erkki.valkkila@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor- Tampere

Tampereentie 444 33880 Lempäälä

Agriculture machines
Juha Vuolle

Продажа оборудования, Запасные части

juha.vuolle@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Turku

Vakiotie 4 21420 Lieto

Agriculture machines
Tommi Kyynäräinen

Продажа оборудования, Запасные части

tommi.kyynarainen@wihuri.fi

Jari Antola

Продажа оборудования, Запасные части

ext-jari.antola@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Vaasa

Karhunpolku 4 65520 Helsingby

Agriculture machines
Kimmo Marttila

Продажа оборудования, Запасные части

kimmo.marttila@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Vantaa

Pyhtäänkorventie 4 1530 Vantaa

Agriculture machines
Teemu Häkkinen

Продажа оборудования, Запасные части

teemu.hakkinen@wihuri.fi

Vesa Aalto

Продажа оборудования, Запасные части

vesa.aalto@wihuri.fi

На карте