Myynti ja varaosat - Stark
STRONG, STRONGER, STARK

Jälleenmyyjälista

Suodatin
Toimipaikat

Mitään ei löytynyt. Kokeile toista maata tai konealaa!

Lametal Oy

Kaskenviertäjäntie 2 73100 Lapinlahti

Myynti, Varaosat

info@stark.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Hyvinkää

Peltokuumolantie 4 5800 Hyvinkää

Markku Lemola

Myynti, Huolto

markku.lemola@hankkija.fi

Jari Aspelund

Myynti

jari.asbelund@hankkija.fi

Juha Varpa

Varaosat

juha.varpa@hankkija.fi

Jari Laukkanen

Myynti

jari.laukkanen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kempele

Zateliitintie 10 90440 Kempele

Arto Pesola

Myynti

arto.pesola@hankkija.fi

Esa Pulska

Myynti

esa.pulska@hankkija.fi

Mikko Ylitalo

Myynti

mikko.ylitalo@hankkija.fi

Petri Holappa

Varaosat

petri.holappa@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kokkola

Heinolankaari 10 67600 Kokkola

Kjell Hästbacka

Myynti

kjell.hastbacka@hankkija.fi

Vesa Muhonen

Myynti

vesa.muhonen@hankkija.fi

Ove Starnd

Myynti

Noudetaan tietoja. Odota muutama sekunti ja yritä sitten leikata tai kopioida haluamasi tiedot uudelleen.

Tommi Hautala

Varaosat

tommi.hautala@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kouvola

Kaitilankatu 5-7 45130 Kouvola

Seppo Purho

Myynti

seppo.purho@hankkija.fi

Kari Tervi

Myynti

kari.tervi@hankkija.fi

Janne Tervi

Varaosat

janne.tervi@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Kuopio

Takojantie 3 70900 Toivala

Markku Valta

Myynti

markku.valta@hankkija.fi

Jarkko Virkkunen

Myynti

jarkko.virkkunen@hankkija.fi

Juha Sivonen

Varaosat

juha.sivonen@hankkija.fi

Jouko Miettinen

Varaosat

jouko.miettinen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Seinäjoki

Rengastie 13 60120 Seinäjoki

Sebastian Lindblad

Myynti

sebastian.lindblad@hankkija.fi

Markus Järvenpää

Varaosat

markus.jarvenpaa@hankkija.fi

Peter Waxlax

Myynti

peter.waxlax@hankkija.fi

Tatu Ruotsalainen

Myynti

tatu.ruotsalainen@hankkija.fi

Janne Luoma

Myynti

janne.luoma@hankkija.fi

Juho Keskikangas

Myynti

juho.keskikangas@hankkija.fi

Ano Halla-Aho

Myynti

ano.halla-aho@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Tampere

Nuutisarantie 35 33900 Tampere

Juhani Rahkjärvi

Myynti

juhani.rahkjarvi@hankkija.fi

Jouni Uusi-Rauva

Myynti

jouni.uusi-rauva@hankkija.fi

Jukka Nirkkonen

Myynti

jukka.nirkkonen@hankkija.fi

Juha Alanko

Varaosat

juha.alanko@hankkija.fi

Teemu Luoto

Varaosat

teemu.luoto@hankkija.fi

Hankkija Oy -Konekeskus Turku

Jonkankatu 3 20360 Turku

Henrikki Riikonen

Myynti

henriikki.riikonen@hankkija.fi

Janne Sairanen

Varaosat

janne.sairanen@hankkija.fi

Väinö Valonen

Varaosat

vaino.valonen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Jyväskylä

Kuormaajantie 1 40320 Jyväskylä

Tuomo Salminen

Myynti

tuomo.salminen@hankkija.fi

Jussi Kananen

Myynti, Varaosat

jussi.kananen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Porvoo

Simolinintie 2 6100 Porvoo

Daniel Lindell

Myynti, Varaosat

daniel.lindell@hankkija.fi

Hankkija Oy -Lahti

Merrasjärvenkatu 2 15230 Lahti

Teppo Vettenranta

Myynti, Varaosat

teppo.vettenranta@hankkija.fi

Kalle Sipilä

Myynti, Varaosat

kalle.sipila@hankkija.fi

Hankkija Oy -Pori

Itäkeskuksenkaari 1 28130 Pori

Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Agriculture machines
Kari Korpela

Myynti, Varaosat

kari.korpela@hankkija.fi

Hankkija Oy -Forssa

Yrittäjänkaari 1 30420 Forssa

Ilari Lehtinen

Myynti, Varaosat

ilari.lehtinen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Salo

Myllyojankatu 13 24100 Salo

Aleksi Takku

Myynti, Varaosat

aleksi.takku@hankkija.fi

Hankkija Oy -Huittinen

Lauttakylänkatu 4 37200 Huittinen

Ismo Ylikännö

Myynti, Varaosat

ismo.ylikanno@hankkija.fi

Hankkija Oy -Loimaa

Patruunankuja 2 32200 Loimaa

Antti Ylitalo

Myynti, Varaosat

antti.ylitalo@hankkija.fi

Hankkija Oy -Savonlinna

Ensikatu 2 57210 Savonlinna

Antti Paajanen

Myynti, Varaosat

antti.paajanen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Mikkeli

Myllymäenkatu 31 53100 Lappeenranta

Mika Suutari

Myynti, Varaosat

mika.suutari@hankkija.fi

Kari Rahikainen

Myynti, Varaosat

kari.rahikainen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Nivala

Hanketie 2 85500 Nivala

Eero Korhonen

Myynti, Varaosat

eero.korhonen@hankkija.fi

Jari Palola

Myynti, Varaosat

jari.palola@hankkija.fi

Hankkija Oy -Joensuu

Kaltimontie 5 80100 Joensuu

Isto Sallinen

Myynti, Varaosat

isto.sallinen@hankkija.fi

Pekka Pesonen

Myynti, Varaosat

pekka.pesonen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Iisalmi

Ratapellonkatu 2 74120 Iisalmi

Tapio Huttunen

Myynti, Varaosat

tapio.huttunen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Keminmaa

Autoilijantie 3 94400 Keminmaa

Kauko Palojärvi

Myynti, Varaosat

kauko.palojarvi@hankkija.fi

Jarmo Koskinen

Myynti, Varaosat

jarmo.koskinen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Kajaani

Timperintie 22 87400 Kajaani

Jouko Lotvonen

Myynti, Varaosat

jouko.lotvonen@hankkija.fi

Hankkija Oy -Närpiö

Tegelbruksvägen 64200 Närpiö

Sebastian Lindblad

Myynti, Varaosat

sebastian.lindblad@hankkija.fi

Hankkija Oy -Vaasa

Silmukkatie 19 65100 Vaasa

Tapani Rinta

Myynti, Varaosat

tapani.rinta@hankkija.fi

Avesco Oy -Sodankylä

Kaikutie 1 99600 Sodankylä

Jukka Seljänperä

Myynti, Varaosat

jukka.seljanpera@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Oulu

Moreenitie 6 90620 Oulu

Jukka Seljänperä

Myynti, Varaosat

jukka.seljanpera@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Raahe

Rautaruukintie 155 92100 Raahe

Jukka Seljänperä

Myynti, Varaosat

jukka.seljanpera@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Lempäälä

Tampereentie 445 33800 Lempäälä

Paavo Eskelinen

Myynti, Varaosat

paavo.eskelinen@avesco-cat.fi

Kari Uusinoka

Myynti, Varaosat

kari.uusinoka@avesco-cat.fi

Matti Laaksonen

Myynti, Varaosat

matti.laaksonen@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Lieto

Eteläkaari 10 21410 Lieto

Sami Kukkonen

Myynti, Varaosat

sami.kukkonen@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Vaasa

Karhunpolku 4 65520 Vaasa

Erik Enqvist

Myynti, Varaosat

erik.enqvist@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Vantaa

Kiitoradantie 5 1530 Vantaa

Tuomas Kallionpää

Myynti, Varaosat

tuomas.kallionpaa@avesco-cat.fi

Peter Bjorkman

Myynti, Varaosat

peter.bjorkman@avesco-cat.fi

Avesco Oy -Toivala

Asentajankuja 4 70900 Toivala

Hannu Jurvelin

Myynti, Varaosat

hannu.jurvelin@avesco-cat.fi

Lännen Tractors Oy -Espoo

Minttupelto 5 2920 Espoo

Tuomas Ventomaa

Myynti

tuomas.ventomaa@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Kouvola

Kaupinkatu26 45130 Kouvola

Hannu Siukkola

Myynti

hannu.siukkola@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Loimaa

Hirvikoskentie 242 32200 Loimaa

Ari Keinumäki

Myynti

ari.keinumaki@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Oulu

Liitintie 17 90620 Oulu

Jari Järvinen

Myynti

jari.jarvinen@lannen.com

Lännen Tractors Oy -Pirkkala

Valimotie 3 33960 Pirkkala

Ari Keinumäki

Myynti

ari.keinumaki@lannen.com

Volvo CE -Kuopio

Takojantie 13 70900 Toivala

Lasse Huhtanen

Myynti

lasse.huhtanen@volvo.com

Volvo CE -Pori

Korjaamokatu 1 28610 Pori

Pekka Oikari

Myynti

pekka.oikari@volvo.com

Volvo CE -Rovaniemi

Varikkotie 2 96100 Rovaniemi

Hannu Ulkuniemi

Myynti

hannu.ulkuniemi@volvo.com

Volvo CE -Vantaa

Kärkikuja 2 1740 Vantaa

Timo Mörsky

Myynti

timo.morsky@volvo.com

Rotator -Pirkkala

Tuottotie 4 33960 Pirkkala

Myynti, Varaosat

Rotarent -Vantaa

Linkokuja 6-8 1741 Vantaa

Ari Lepistö

Myynti, Varaosat

ari.lepisto@rotarent.fi

Realmachinery -Hamina

Mäkelänkankaantie 16 49490 Hamina

Riku Hietanen

Myynti, Varaosat

riku.hietanen@realmachinery.fi

Realmachinery -Tampere

Realparkinkatu 9 37570 Lempäälä

Toni Pakarinen

Myynti, Varaosat

toni.pakarinen@realmachinery.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Tampere

Tampereentie 444 33880 Lempäälä

Pasi Eronen

Myynti, Varaosat

pasi.eronen@wihuri.fi

Elina Pihlainen

Myynti, Varaosat

elina.pihlainen@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Mikkeli

Ketunniementie 11 50100 Mikkeli

Jukka Särkkä

Myynti, Varaosat

jukka.sarkka@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Oulu

Moreenitie 6 90630 Oulu

Mika Pulkkinen

Myynti, Varaosat

mika.pulkkinen@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Turku

Eteläkaari 10 21420 Lieto

Johan Seikola

Myynti, Varaosat

johan.seikola@wihuri.fi

Wihuri Oy Tekninen Kauppa -Vantaa

Pyhtäänkorventie 4 1530 Vantaa

Timo Perämäki

Myynti

timo.peramaki@wihuri.fi

Amados Markkinointi Oy

Ketunniementie 14 50130 Mikkeli

Maintenance machines
Maintenance machines
Maintenance machines
Maintenance machines
Maintenance machines
Maintenance machines
Maintenance machines
Juho Ikonen

Myynti, Varaosat

juho.ikonen@amados.fi

Konevel Oy -Iisalmi

Venakontie 4 74130 Iisalmi

Ari Kärkkäinen

Myynti, Varaosat

ari@konevel.fi

Konevel Oy -Tuusula

Pihasaunionkuja 6 4300 Tuusula

Patrik Kindstedt

Myynti, Varaosat

myynti@konevel.fi

Ojala Machine Oy

Koivistontie 193 85430 Sievi

Alpo Ojala

Myynti, Varaosat

alpo.ojala@ojalamachine.com

Mateko Oy -Espoo

Kartanonherrantie 4 2920 Espoo

Eetu Tyster

Myynti, Varaosat

eetu.tyster@mateko.fi

Tapio Lampinen

Myynti, Varaosat

tapio.lampinen@mateko.fi

Petteri Sirva

Myynti, Varaosat

petteri.sirva@mateko.fi

Mateko Oy -Mikkeli

Temmikuja 4 50170 Mikkeli

Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Construction machines
Tero Sihvo

Myynti, Varaosat

tero.sihvo@mateko.fi

Mateko Oy -Oulu

Takojantie 8 90410 Oulu

Harri Leppälä

Myynti, Varaosat

harri.leppala@mateko.fi

Mateko Oy -Pirkkala

Turkkirata 31 33960 Pirkkala

Pekka Vuorivirta

Myynti, Varaosat

pekka.vuorivirta@mateko.fi

Anssi Rautonen

Myynti, Varaosat

anssi.rautonen@mateko.fi

Mateko Oy -Seinäjoki

Laturitie 13 60510 Hyllykallio

Pekka Vuorivirta

Myynti, Varaosat

pekka.vuorivirta@mateko.fi

Marko Ristiluoma

Myynti, Varaosat

marko.ristiluoma@mateko.fi

Mateko Oy -Turku

Vakiotie 15 21420 Turku

Petteri Sirva

Myynti, Varaosat

petteri.sirva@mateko.fi

Pauli Seppälä

Myynti, Varaosat

pauli.seppala@mateko.fi

Wihuri Oy Witraktor- Kouvola

Kaupinkatu 28 45130 Kouvola

Heikki Ellilä

Myynti, Varaosat

heikki.ellila@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Kuopio

Asentajankuja 4 70900 Toivala

Jesse Jolkkonen

Myynti, Varaosat

jesse.jolkkonen@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Mikkeli

Ketunniementie 11 50100 Mikkeli

Jarmo Sahinjoki

Myynti, Varaosat

jarmo.sahinjoki@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Nivala

Sahantie 74 85500 Nivala

Antti Rissanen

Myynti, Varaosat

antti.rissanen@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Oulu

Moreenitie 6 90620 Oulu

Antti Rissanen

Myynti, Varaosat

antti.rissanen@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Riihimäki

Kylänraitti 5 11710 Riihimäki

Ilpo Laine

Myynti, Varaosat

ext-ilpo.laine@wihuri.fi

Toni Mattila

Myynti, Varaosat

toni.mattila@wihuri.fi

Kalle Tapola

Myynti, Varaosat

kalle.tapola@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Seinäjoki

Laturitie 12 60510 Hyllykallio

Kimmo Marttila

Myynti, Varaosat

kimmo.marttila@wihuri.fi

Tapio Rinta-Valkama

Myynti, Varaosat

tapio.rinta-valkama@wihuri.fi

Erkki Välkkilä

Myynti, Varaosat

erkki.valkkila@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor- Tampere

Tampereentie 444 33880 Lempäälä

Juha Vuolle

Myynti, Varaosat

juha.vuolle@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Turku

Vakiotie 4 21420 Lieto

Tommi Kyynäräinen

Myynti, Varaosat

tommi.kyynarainen@wihuri.fi

Jari Antola

Myynti, Varaosat

ext-jari.antola@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Vaasa

Karhunpolku 4 65520 Helsingby

Kimmo Marttila

Myynti, Varaosat

kimmo.marttila@wihuri.fi

Wihuri Oy Witraktor -Vantaa

Pyhtäänkorventie 4 1530 Vantaa

Teemu Häkkinen

Myynti, Varaosat

teemu.hakkinen@wihuri.fi

Vesa Aalto

Myynti, Varaosat

vesa.aalto@wihuri.fi

Kartalla